Stronę odwiedziło 52111 osób | On-line: 8

Tomasz Ulatowski prowadzi tę stronę:)

Menu

Moim zdaniem

Poczytajcie Waszaka!

Często na wiosnę odczuwam jakąś dziwną pustkę. Przeważnie nachodzi mnie właśnie po Świętach Wielkanocy. Dziwne co? Bo przecież to raczej przedwiośnie (przednówek) powinno objawiać się pustką w komorze i w duszy. Zaś wiosna, budząca wszystko na nowo do życia, tętniąca kwieciem i miłością, a do tego jeszcze Święta Wielkanocne, porządkujące duszę – definitywnie stawiać na nogi powinny. A tu „masz babo placek”! (Akurat po świętach – czerstwy...) Widać u mnie nawet i to jest inaczej...
Rodzina i przyjaciele znają mnie już z tej strony. Mało co mi się wtedy chce i naprawdę niewiele mogę z siebie wykrzesać. M.in. przeżywam totalny kryzys weny twórczej.
Tak było i w odległej młodości. Po świętach wiosennych do szkoły wędrowałem z musu i z pustym tornistrem. Żeby nie podpaść na całej linii, nieodrobione lekcje trzeba było zwyczajnie zerżnąć od jakiegoś dobrego kolegi... A co zrobić z blogiem? No przecież nie zostawię życzeń wielkanocnych na witrynie nie wiadomo na jak długo!..
Dlatego przyznaję się od razu szczerze i bez picu – tak, jak w czasach sztubackich w takich okresach posuchy ratowałem się cudzymi lekcjami, tak teraz postanowiłem podeprzeć się publicystyką mojego niegdysiejszego kolegi Mariusza Waszaka z Wielkopolski.
No nie... trochę teraz przeginam... Facet jest naprawdę godny polecenia – oryginał całą gębą.
Zresztą oceńcie sami – zamiast mnie, poczytajcie tymczasem Waszaka – warto!
( Ja muszę przeczekać na powrót weny...
Tomasz Ulatowski
)

link do strony z felietonami Mariusza Waszaka
Raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę!..

inne wpisy i felietony w "Moim zdaniem"


Ksywka*


Tekst*


Przepisz kod*
kod