Stronę odwiedziło 55977 osób | On-line: 2

Tomasz Ulatowski prowadzi tę stronę:)

Menu

O mnie

Tu powinienem zapewne umieścić jakiś sztancowy życiorysik.

Człowiek przeważnie nie jest jednak tym, za kogo się podaje. W rzeczywistości jest się tylko tym, co się stworzyło, podarowało komuś, albo po prostu pozostawiło po sobie. Czyli tak naprawdę jest się takim, jakim widzą Ciebie inni. Tyle, że w różnych miejscach mogą Cię znać z zupełnie innej strony...

Dlatego sztancowego życiorysiku tutaj nie ma.

O mnie?... Ja jestem "CZŁOWIEK-TROCHĘ" tzn. trochę uczę, trochę piszę i trochę publikuję, trochę zarabiam, trochę podróżuję i fotografuję, trochę rzeźbię i rysuję, trochę jeżdżę konno, trochę jestem mężem, a trochę ojcem, trochę daję się lubić, a trochę ludzi wkurzam itp., itd.

I tyle, a jeśli jednak ktoś woli sztancowy biogramik, to niech "zjedzie" myszką na sam dół tej strony (myślę jednak, że nie warto...)

Tomasz J. Ulatowski ur. 17.09 1962r. w Przasnyszu, wykształcenie wyższe rolniczo-ekonomiczne (Akademia Rolniczo-Techniczna w Olsztynie), studia podyplomowe z zakresu zarządzanie i marketing (Wyższa Szkoła Menedżerska SIG w Warszawie) oraz rachunkowości (Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie).
W przeszłości współpracował publicystycznie z prasą ogólnopolską i regionalną; „Najwyższy Czas!” Janusza Korwin-Mikkego, „Gazeta Polska”, „Tygodnik Ostrołęcki”, „Gazeta Przasnyska”.
W 1989r. współorganizował Komitet Obywatelski "Solidarność" w Przasnyszu, zaangażowany w "wybory czerwcowe 89".
W latach 1990-2002 zaangażowany czynnie w działalność społeczno-polityczną nurtu liberalnego (UPR, PO), obecnie „bezpartyjny z wyboru”.
W latach 1994-98 radny i członek zarządu miasta Przasnysz.

(no przecież sam pisałem wyżej, że nie warto tego czytać...)